XLL72V212.500000X
Description
XTAL OSC VCXO 212.5000MHZ LVDS
DataSheet
XLL72V212.500000X PDF
Type Description
Series:XPRESSO™ FVXO-LC72
Package:Strip
Part Status:Active
Base Resonator:Crystal
Type:VCXO
Frequency:212.5 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVDS
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:-
Absolute Pull Range (APR):±50ppm
Operating Temperature:-20°C ~ 70°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):34mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.295" L x 0.205" W (7.50mm x 5.20mm)
Height - Seated (Max):0.055" (1.40mm)