MX574JNU32M7680
Description
OSC 32.768MHZ HCSL
DataSheet
MX574JNU32M7680 PDF
Type Description
Series:MX57
Package:Tube
Type:XO (Standard)
Frequency:32.768 MHz
Function:Enable/Disable
Output:HCSL
Voltage - Supply:2.375V ~ 3.63V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):95mA
Ratings:-
Mounting Type:Surface Mount
Package / Case:6-LLGA
Size / Dimension:0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm)
Height - Seated (Max):0.055" (1.40mm)