4HF106250Z4AACXGI8
Description
MEMS OSC XO 106.2500MHZ LVDS SMD
DataSheet
4HF106250Z4AACXGI8 PDF
Type:XO (Standard)
Frequency:106.25 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVDS
Voltage - Supply:3.3V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.035" (0.90mm)