TB-13.513MCE-T
Description
MEMS OSC XO 13.5130MHZ CMOS SMD
DataSheet
TB-13.513MCE-T PDF
Type Description
Series:TB
Package:Tape & Reel (TR)
Type:XO (Standard)
Frequency:13.513 MHz
Function:Enable/Disable
Output:CMOS
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):-
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)