JT2551R0024.576000
Manufacturer
Zetex Semiconductors (Diodes Inc.)
VIGOR # :
Description
XO OSCILLATOR SMD
Catalog
Oscillators
DataSheet
JT2551R0024.576000 PDF
Type Description
Series:-
Package:Tape & Reel (TR)
Part Status:Last Time Buy
Base Resonator:-
Type:-
Frequency:-
Function:-
Output:-
Voltage - Supply:-
Frequency Stability:-
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):-
Ratings:-
Mounting Type:-
Package / Case:-
Size / Dimension:-
Height - Seated (Max):-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
545BAA100M312BAG
545BAA100M312BAG
XTAL OSCILLATOR SMD
TCO-7085X1A 25.5760M
TCO-7085X1A 25.5760M
XTAL OSC XO 25.5760MHZ CMOS SMD
545CAB48M0000BBGR
545CAB48M0000BBGR
XTAL OSCILLATOR SMD
SiT3372AC-4E3-33NG80.000000Y
SiT3372AC-4E3-33NG80.000000Y
XTAL OSC VCXO 80.0000MHZ HCSL
MAX172BCNG
MAX172BCNG
IC ADC 12BIT SAR 24DIP
Y14551K00000B0R
Y14551K00000B0R
RES SMD 1K OHM 0.1% 1/5W 1506