4MA187500Z3BACTGI
Description
MEMS OSC XO 187.5000MHZ LVPECL
DataSheet
4MA187500Z3BACTGI PDF
Type Description
Series:4MA
Package:Tube
Type:XO (Standard)
Frequency:187.5 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVPECL
Voltage - Supply:2.5V
Frequency Stability:±50ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):100mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.035" (0.90mm)