ACOL-50.000MHZ
Manufacturer
Abracon
VIGOR # :
Description
XTAL OSC XO HCMOS TTL
Catalog
Oscillators
DataSheet
ACOL-50.000MHZ PDF
Type Description
Series:*
Package:Tube
Part Status:Obsolete
Base Resonator:-
Type:-
Frequency:-
Function:-
Output:-
Voltage - Supply:-
Frequency Stability:-
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):-
Ratings:-
Mounting Type:-
Package / Case:-
Size / Dimension:-
Height - Seated (Max):-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
DSC1001DL2-012.2880
DSC1001DL2-012.2880
MEMS OSC XO 12.2880MHZ CMOS SMD
545CAA52M4288BAG
545CAA52M4288BAG
XTAL OSCILLATOR SMD
JT2548002P
JT2548002P
XO OSCILLATOR SMD
RN70D4751FRE6
RN70D4751FRE6
RES 4.75K OHM 3/4W 1% AXIAL
C0805C183J5GAC7800
C0805C183J5GAC7800
CAP CER 0.018UF 50V C0G/NP0 0805
ACOL-50.000MHZ
ACOL-50.000MHZ
XTAL OSC XO HCMOS TTL
SIGC61T60NCX1SA3
SIGC61T60NCX1SA3
IGBT 3 CHIP 600V WAFER