
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | DSC60XX |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Obsolete |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 26 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | CMOS |
| Voltage - Supply: | 1.71V ~ 3.63V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 1.3mA (Typ) |
| Ratings: | AEC-Q100 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-VFLGA |
| Size / Dimension: | 0.079" L x 0.063" W (2.00mm x 1.60mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.035" (0.89mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of DSC6001MI2A-026.0000T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 33.0000MHZ CMOS TTL
MEMS OSC XO 26.0000MHZ CMOS SMD
OSC XO 662MHZ 2.5V CML
MEMS OSC XO 38.0000MHZ LVCMOS LV
D55342E 25PPM 1206 5.32K 1% R WS
MEMS OSCILLATOR ULTRA LOW POWER
TERM BLOCK HDR 23POS 90DEG 3.5MM