545AAB947M750BAG
DataSheet
545AAB947M750BAG PDF
Type Description
Series:Ultra™ Si545
Package:Strip
Type:XO (Standard)
Frequency:947.75 MHz
Function:Enable/Disable
Output:LVPECL
Voltage - Supply:2.5V, 3.3V
Frequency Stability:±20ppm
Absolute Pull Range (APR):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-
Current - Supply (Max):153mA
Package / Case:6-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm)
Height - Seated (Max):0.052" (1.33mm)