
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Ultra™ Si545 |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Discontinued at Digi-Key |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 78.125 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | CMOS |
| Voltage - Supply: | 1.8V, 2.5V, 3.3V |
| Frequency Stability: | ±20ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 127mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.052" (1.33mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of 545CAA78M1250BAGR is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
OSC XO 250MHZ 1.8V LVDS
OSCILLATOR SMD
OSC XO 175MHZ 3.3V LVPECL
CAP CER 0.8PF 25V C0G 0201
CONN PLUG MALE 10POS GOLD CRIMP
XTAL OSCILLATOR SMD
IC RF 2GHZ TX RX FEIC PA LNA QFN