
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | XPRESSO™ FXO-PC52 |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 155.52 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVPECL |
| Voltage - Supply: | 2.5V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 41mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.203" L x 0.132" W (5.15mm x 3.35mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.055" (1.40mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of XLP525155.520000X is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC XO 212.5000MHZ LVCMOS
MEMS OSC 80MHZ LVCMOS 50PPM 3.2X
XTAL OSC VCXO 53.0400MHZ HCMOS
FUSE HLDR CART 600V 20A PNL MNT
MICRO 25C PIN CBR JACKP
TAPE ADHSV TRNSFR CLR 11"X 20YDS
XTAL OSC XO 155.5200MHZ LVPECL