
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | DSA1121 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 24 MHz |
| Function: | Standby (Power Down) |
| Output: | CMOS |
| Voltage - Supply: | 2.25V ~ 3.63V |
| Frequency Stability: | ±25ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 125°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 35mA |
| Ratings: | AEC-Q100 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-VDFN |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.035" (0.90mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of DSA1121CA2-024.0000VAO is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XO OSCILLATOR SMD
MEMS OSC XO 33.0000MHZ CMOS SMD
OSC MEMS XO 20.000MHZ SMD
XTAL OSC XO 48.0000MHZ HCMOS SMD
MEMS OSCILLATOR, AUTOMOTIVE, CMO
DC DC CONVERTER 48V 200W
DC DC CONVERTER 85V 50W