
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | VC-840 |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 49.152 MHz |
| Function: | - |
| Output: | CMOS |
| Voltage - Supply: | - |
| Frequency Stability: | - |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | - |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | - |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.035" (0.90mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of VC-840-9002-49M1520000 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
OSC XO 100MHZ 3.3V LVPECL
MEMS OSC XO 38.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC TCXO 36.0000MHZ HCMOS
DIODE, TVS, BIDIRECTIONAL, 400W
CONN RCPT 36POS 0.1 GOLD PCB R/A
FIXED IND 1.5UH 535MA 220 MOHM
OSCILLATOR CMOS SMD