
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 4HF |
| Package: | Tape & Reel (TR) |
| Part Status: | Obsolete |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 212.5 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVDS |
| Voltage - Supply: | 2.5V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | - |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.035" (0.90mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of 4HF212500Z4BACUGI8 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
OSC XO 983.04MHZ 1.8V CML
MEMS OSC SMD
OSC MEMS LOW PWR SMD
CAP ALUM POLY 4.7UF 12.5V SMD
SQUARE FLANGE RECEPTACLE
CONN PLUG FMALE 9P SILVER CRIMP
MEMS OSC XO 212.5000MHZ LVDS SMD