
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | ClearClock™ AX5 |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 620 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVPECL |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±20ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 110mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 8-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.059" (1.50mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of AX5PAF2-620.0000 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC TCXO 27.1200MHZ HCMOS
MEMS OSC XO 40.0000MHZ CMOS SMD
XTAL OSC XO 159.3750MHZ LVDS SMD
SQUARE FLANGE RECETACLE
CONN PLUG MALE 12POS GOLD CRIMP
OSC XO 620MHZ 3.3V LVPECL
OC-PA-S-FA-090F150O-001-0338