
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | 4MA |
| Package: | Tube |
| Part Status: | Obsolete |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 159.375 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVPECL |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 100mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.035" (0.90mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of 4MA159375Z3AACUGI is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
MEMS OSC XO 8.0000MHZ CMOS SMD
OSC XO 2GHZ 3.3V LVPECL
MEMS OSC XO 99.7200MHZ CMOS SMD
CAP CER 5600PF 25V X7R 0603
CONN PLUG FMALE 3P SILV SLDR CUP
MEMS OSC XO 159.3750MHZ LVPECL
IC REG BUCK ADJUSTABLE 4A PQFN