
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | DSC1123 |
| Package: | Tube |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 100 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | LVDS |
| Voltage - Supply: | 2.25V ~ 3.63V |
| Frequency Stability: | - |
| Absolute Pull Range (APR): | ±50ppm |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 105°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 32mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-VDFN |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.035" (0.90mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of DSC1123CL1-100.0000 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
OSC XO 720MHZ 2.5V CML
OSCILLATOR ACVX1220 SERIES
CERAMIC OSCILLATOR SMD
MEMS OSC XO 65.0000MHZ LVCMOS LV
XTAL OSC VCXO 250.0000MHZ LVDS
RELAY TIME DELAY
MEMS OSC 100MHZ LVDS 50PPM 3.2X2