
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | DSC60XX |
| Package: | Tube |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | XO (Standard) |
| Frequency: | 20 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | CMOS |
| Voltage - Supply: | 1.71V ~ 3.63V |
| Frequency Stability: | - |
| Absolute Pull Range (APR): | - |
| Operating Temperature: | - |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 1.3mA (Typ) |
| Ratings: | AEC-Q100 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-VLGA |
| Size / Dimension: | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.035" (0.89mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of DSC6001JA3B-020.0000 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC VCTCXO 10.0000MHZ 3.3V
XTAL OSC XO 25.0000MHZ HCMOS SMD
OSC XO 155.52MHZ 3.3V LVPECL
CONN RCPT MALE 5POS GOLD CRIMP
CONN RCPT FMALE 10POS GOLD CRIMP
MEMS OSC 2520 20PPM
AMPLIFIER