SG-9101CE-D20SHDBC
Description
XTAL OSC PROG XO CMOS DWN SPRD
DataSheet
SG-9101CE-D20SHDBC PDF
Available Frequency Range:670 kHz ~ 20.0 MHz
Function:Standby
Output:CMOS
Voltage - Supply:1.62V ~ 3.63V
Frequency Stability:-
Frequency Stability (Total):-
Operating Temperature:-40°C ~ 105°C
Spread Spectrum Bandwidth:-2.00%, Down Spread
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.047" (1.20mm)