
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | DSC8001 |
| Package: | Tube |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | MEMS |
| Type: | XO (Standard) |
| Programmable Type: | Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) |
| Available Frequency Range: | 1 MHz ~ 150.0 MHz |
| Function: | Standby |
| Output: | CMOS |
| Voltage - Supply: | 1.8V ~ 3.3V |
| Frequency Stability: | - |
| Frequency Stability (Total): | ±10ppm |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 12.2mA |
| Ratings: | AEC-Q100 |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.035" (0.90mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10 | ||
| 50 |
Current price of DSC8001DI5-PROGRAMMABLE is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC PROG XO CMOS CTR SPRD
XTAL OSC PROG XO LVDS 3.3V 50PPM
XTAL OSC PROG XO CMOS DWN SPRD
PWR XFMR LAMINATED 24VA TH
MEMS OSC PROG XO CMOS 1.8V-3.3V
IC MCU 32BIT 512KB FLSH 112PFBGA
MINI-COM RCA PUNCHDOWN MODULE, W