
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SG-9101 |
| Package: | Tube |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Programmable Type: | Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) |
| Available Frequency Range: | 670 kHz ~ 170.0 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | CMOS |
| Voltage - Supply: | 1.62V ~ 3.63V |
| Frequency Stability: | - |
| Frequency Stability (Total): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 105°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | ±1.00%, Center Spread |
| Current - Supply (Max): | - |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.055" (1.40mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10 | ||
| 50 | ||
| 100 | ||
| 500 | ||
| 1000 | ||
| 2500 |
Current price of SG-9101CA-C10PHBAA is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC PRG XO CMOS 3.3V 100PPM
XTAL OSC PROG XO CMOS DWN SPRD
XTAL OSC PROG XO LVPECL 2.5V
XTAL OSC PROG XO CMOS CTR SPRD
6MM SQUARE THIN TYPE SMD LTSW
MOSFET N-CH 500V 38A ISOTOP
CONN PLUG FMALE 6POS GOLD CRIMP