
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | SG-9101 |
| Package: | Tube |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Programmable Type: | Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) |
| Available Frequency Range: | 670 kHz ~ 20.0 MHz |
| Function: | Standby |
| Output: | CMOS |
| Voltage - Supply: | 1.62V ~ 3.63V |
| Frequency Stability: | - |
| Frequency Stability (Total): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 105°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | ±2.00%, Center Spread |
| Current - Supply (Max): | - |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.051" (1.30mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10 | ||
| 50 | ||
| 100 | ||
| 500 | ||
| 1000 | ||
| 2500 |
Current price of SG-9101CB-C20SHDAC is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC PROG XO LVPECL 2.5-3.3V
XTAL OSC PROG XO CMOS CTR SPRD
XTAL OSC PROG XO LVPECL 3.3V
XTAL OSC PROG XO CMOS CTR SPRD
CRYSTAL 8.0000MHZ 16PF SMD
CAP CER 0.27UF 16V X7R 1210
240X64 GRAPHIC DISPLAY