SG-9101CG-D20SGBAC
Description
XTAL OSC PROG XO CMOS DWN SPRD
DataSheet
SG-9101CG-D20SGBAC PDF
Available Frequency Range:670 kHz ~ 20.0 MHz
Function:Standby
Output:CMOS
Voltage - Supply:1.62V ~ 3.63V
Frequency Stability:-
Frequency Stability (Total):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:-2.00%, Down Spread
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm)
Height - Seated (Max):0.031" (0.80mm)