SG-9101CE-C20PGACC
Description
XTAL OSC PROG XO CMOS CTR SPRD
DataSheet
SG-9101CE-C20PGACC PDF
Available Frequency Range:670 kHz ~ 20.0 MHz
Function:Enable/Disable
Output:CMOS
Voltage - Supply:1.62V ~ 3.63V
Frequency Stability:-
Frequency Stability (Total):-
Operating Temperature:-40°C ~ 85°C
Spread Spectrum Bandwidth:±2.00%, Center Spread
Package / Case:4-SMD, No Lead
Size / Dimension:0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Height - Seated (Max):0.047" (1.20mm)