
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | FIPO™ CPPL |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Programmable Type: | Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) |
| Available Frequency Range: | 1 MHz ~ 100.0 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | CMOS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±100ppm |
| Frequency Stability (Total): | - |
| Operating Temperature: | 0°C ~ 70°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 25mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.276" L x 0.197" W (7.00mm x 5.00mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.075" (1.90mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10 | ||
| 50 | ||
| 100 | ||
| 500 | ||
| 1000 | ||
| 2500 | ||
| 5000 |
Current price of CPPLC7-LZ06T is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC PROG XO CMOS CTR SPRD
XTAL OSC PROG XO HCMOS 3.3V
XTAL OSC PROG XO LVDS 2.5V 25PPM
CAP CER 1000PF 10V X7R 1206
CAP CER 1.5PF 200V C0G/NP0 0603
OSC PROG CMOS 3.3V 100PPM EN/DS
IC LED DRIVER RGLTR DIM 12WQFN