
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | FIPO™ CPPL |
| Package: | Tube |
| Part Status: | Last Time Buy |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Programmable Type: | Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) |
| Available Frequency Range: | 1 MHz ~ 100.0 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | CMOS |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Frequency Stability (Total): | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 25mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Package / Case: | 14-DIP, 4 Leads (Full Size, Metal Can) |
| Size / Dimension: | 0.819" L x 0.520" W (20.80mm x 13.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.200" (5.08mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 25 | ||
| 50 | ||
| 100 | ||
| 500 | ||
| 1000 | ||
| 2500 | ||
| 5000 |
Current price of CPPLC1-LT7PT is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC PROG XO CMOS CTR SPRD
XTAL OSC PROG XO CMOS CTR SPRD
XTAL OSC PROG XO LVDS 2.5V 25PPM
CAP CER 0.33UF 63V X7R 2220
CAP CER 0.68UF 16V X7R 2225
OSC PROG CMOS 3.3V 50PPM EN/DS
MULTI-PAIR 14COND 20AWG 100'