
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | Si510 |
| Package: | Strip |
| Part Status: | Active |
| Base Resonator: | Crystal |
| Type: | XO (Standard) |
| Programmable Type: | Programmed by Digi-Key (Enter your frequency in Web Order Notes) |
| Available Frequency Range: | 170 MHz ~ 212.5 MHz |
| Function: | Enable/Disable |
| Output: | CMOS, Dual (In-Phase) |
| Voltage - Supply: | 3.3V |
| Frequency Stability: | ±50ppm |
| Frequency Stability (Total): | ±100ppm |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Spread Spectrum Bandwidth: | - |
| Current - Supply (Max): | 26mA |
| Ratings: | - |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 6-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.126" W (5.00mm x 3.20mm) |
| Height - Seated (Max): | 0.050" (1.28mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10 | ||
| 50 | ||
| 100 | ||
| 500 |
Current price of 510MAA-CBAG is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
XTAL OSC PROG XO TTL 5V 100PPM
XTAL OSC PROG XO LVDS 2.5V 10PPM
XTAL OSC PROG XO CMOS DWN SPRD
CAP CER 0.9PF 50V NP0 0805
CAP CER 82PF 100V NP0 0805
CAP CER 1300PF 25V C0G/NP0 RAD
XTAL OSC PROG XO CMOS 3.3V 50PPM