
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | AWSCR-CPLA |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Ceramic |
| Frequency: | 2 MHz |
| Frequency Stability: | ±0.3% |
| Frequency Tolerance: | ±0.5% |
| Features: | Built in Capacitor |
| Capacitance: | 15 pF |
| Impedance: | 100 Ohms |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 3-SMD, Non-Standard |
| Size / Dimension: | 0.236" L x 0.118" W (6.00mm x 3.00mm) |
| Height: | 0.071" (1.80mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of AWSCR-2.00CPLA-C15-T4 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CERAMIC RES 8.0000MHZ 10PF SMD
CERAMIC RES 8.0000MHZ 10PF SMD
CERAMIC RES 16.0000MHZ SMD
CAP CER 0.33UF 10V X5R 0402
CERAMIC RES 2.0000MHZ 15PF SMD
HEATSINK 40X40X25MM XCUT T412
CONN RCPT 10POS IDC 28AWG GOLD