
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Tape & Reel (TR)Tape & Reel (TR)Bag |
| Part Status: | Active |
| Type: | SAW |
| Frequency: | 433.92 MHz |
| Frequency Stability: | 32ppb |
| Frequency Tolerance: | ±30kHz |
| Features: | - |
| Capacitance: | - |
| Impedance: | - |
| Operating Temperature: | -40°C ~ 85°C |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 4-SMD, No Lead |
| Size / Dimension: | 0.197" L x 0.138" W (5.00mm x 3.50mm) |
| Height: | 0.063" (1.60mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of RO3101A-2 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CERAMIC RES 24.0000MHZ 15PF SMD
CERAMIC RES 25.0000MHZ SMD
RESONATOR,SM,433.920 MHZ
CAP CER 1206 3.6NF 25V ULTRA STA
CAP CER 1210 51PF 16V ULTRA STAB
XTAL OSC PROG XO LVDS 2.5V 50PPM
RESONATOR,SM,433.920 MHZ