
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | EFJ-N |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | Ceramic |
| Frequency: | 16 MHz |
| Frequency Stability: | ±0.2% |
| Frequency Tolerance: | ±0.5% |
| Features: | - |
| Capacitance: | - |
| Impedance: | - |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 80°C |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 3-SMD, Non-Standard |
| Size / Dimension: | 0.098" L x 0.079" W (2.50mm x 2.00mm) |
| Height: | 0.045" (1.15mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 3000 |
Current price of EFJ-N1605J5B is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
RES 10 OHM 3W 1% AXIAL
RES 1.2K OHM 1/4W 5% AXIAL
CERAMIC RES 16.0000MHZ SMD
CONN RCPT FMALE 6POS GOLD CRIMP