
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | EFO-N |
| Package: | Tape & Reel (TR)Cut Tape (CT) |
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | Ceramic |
| Frequency: | 8 MHz |
| Frequency Stability: | ±0.3% |
| Frequency Tolerance: | ±0.5% |
| Features: | - |
| Capacitance: | - |
| Impedance: | - |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 80°C |
| Mounting Type: | Surface Mount |
| Package / Case: | 2-SMD, Non-Standard |
| Size / Dimension: | 0.307" L x 0.126" W (7.80mm x 3.20mm) |
| Height: | 0.098" (2.50mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 2500 |
Current price of EFO-N8004E5 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
RESONATOR,SM,868.350 MHZ
CERAMIC RES 16.9300MHZ 22PF SMD
RESONATOR,SM,868.950 MHZ
CAP TANT POLY 330UF 3V 2917
CERAMIC RES 8.0000MHZ SMD
CONN SOCKET 21POS 0.1 GOLD PCB
DC DC CONVERTER 6.5V 100W