
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | EFO-H |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Obsolete |
| Type: | SAW |
| Frequency: | 418 MHz |
| Frequency Stability: | -150ppm, +50ppm |
| Frequency Tolerance: | - |
| Features: | - |
| Capacitance: | - |
| Impedance: | 30 Ohms |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 80°C |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Package / Case: | Metal Can - 3 Lead |
| Size / Dimension: | 0.358" Dia (9.10mm) |
| Height: | 0.138" (3.50mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 | ||
| 10 |
Current price of EFO-H418MS12 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CERAMIC RES 8.0000MHZ SMD
CER RESONATOR
CERAMIC RES 4.0000MHZ 47PF T/H
SAW RES 418.0000MHZ T/H
CONN RCPT FMALE 14POS CRIMP
CONN D-SUB RCPT 25POS CRIMP
CAP CER 3300PF 200V BX 2-DIP