
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | CERALOCK® CSTLS |
| Package: | Tape & Box (TB) |
| Part Status: | Active |
| Type: | Ceramic |
| Frequency: | 3.88 MHz |
| Frequency Stability: | - |
| Frequency Tolerance: | ±0.5% |
| Features: | Built in Capacitor |
| Capacitance: | 47 pF |
| Impedance: | - |
| Operating Temperature: | -20°C ~ 80°C |
| Mounting Type: | Through Hole |
| Package / Case: | Radial - 3 Lead, 2.50mm Pitch |
| Size / Dimension: | 0.315" L x 0.118" W (8.00mm x 3.00mm) |
| Height: | 0.236" (6.00mm) |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|
Current price of CSTLS3M88G56-A0 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
CERAMIC RES 10.0000MHZ 10PF SMD
SAW RES 915.0000MHZ SMD
CER RESONATOR SMD
XTAL OSC XO 27.0000MHZ LVCMOS
CERAMIC RES 3.8800MHZ 47PF T/H
RES WW 1W 5% AXIAL
DC DC CONVERTER 6.5V 50W