CY3250-27XXXQFN-POD
Description
EVAL KITS/TOOLS
DataSheet
CY3250-27XXXQFN-POD PDF
Part Status:Obsolete
Accessory Type:2 Emulation Pods
For Use With/Related Products:CY3215-DK, CY8C27 QFN
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
AC162067
AC162067
HEADER INTRFC MPLAB ICD2 40/28P
2JCIE-HARNESS-02
2JCIE-HARNESS-02
HARNESS FOR 2JCIE EVAL BOARD
STM32HSM-V2AE
STM32HSM-V2AE
SAM FOR SECURE FIRMWARE INSTALLA
600F1R0BT250XT
600F1R0BT250XT
CAP CER 1PF 250V C0G/NP0 0805
C320C390FAG5TA
C320C390FAG5TA
CAP CER 39PF 250V C0G/NP0 RADIAL