HW-PWAC-2600317
Manufacturer
Xilinx
VIGOR # :
Description
HW ALVEO CARD RA PWR ADAPT
Catalog
Accessories
DataSheet
HW-PWAC-2600317 PDF
Type Description
Series:ALVEO
Package:Box
Part Status:Active
Accessory Type:Cable Assembly
For Use With/Related Products:Alveo
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
EQ-IOCON-3
EQ-IOCON-3
MOD PPM3 CONN-3 I/O ATMEGA JTAG
MA330039
MA330039
DSPIC33CH128MP508 PLUG-IN MODULE
AC162064
AC162064
HEADER INTFC MPLABICD2 64/80/100
RNCS1206BKE16K7
RNCS1206BKE16K7
RES 16.7K OHM 0.1% 1/8W 1206
CF5.10.04
CF5.10.04
CONTROL CABLE, 600V, FLEX, 1=1FT
HW-PWAC-2600317
HW-PWAC-2600317
HW ALVEO CARD RA PWR ADAPT
PS7200K-1A-A
PS7200K-1A-A
SSR RELAY SPST-NO 200MA 0-40V