TC2030-MCP-NL-10
Manufacturer
Tag-Connect
VIGOR # :
Description
CABLE IN-CIRCUIT 10" W/O LEGS
Catalog
Accessories
DataSheet
TC2030-MCP-NL-10 PDF
Type Description
Series:Plug-Of-Nails™
Package:Bulk
Part Status:Active
Accessory Type:Adapter Cable
For Use With/Related Products:MPLAB® REAL ICE, ICD 3, PICkit 3, PICkit 2
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 14 - May 18 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
TMDSADP1414
TMDSADP1414
ADAPTER FOR JTAG EMULATOR
PCM16YB0
PCM16YB0
PROCESSOR MODULE FOR PIC16C432
MIKROE-1025
MIKROE-1025
BOARD EASYINPUT IDC10 PORT
TNPW06036K34DETA
TNPW06036K34DETA
RES 6.34K OHM 0.5% 1/10W 0603
LCMDX240-14-5
LCMDX240-14-5
CONN TERM RECT RING 240MM #M14
TC2030-MCP-NL-10
TC2030-MCP-NL-10
CABLE IN-CIRCUIT 10" W/O LEGS