CY3250-27XXXQFN
Manufacturer
Cypress Semiconductor
VIGOR # :
Description
KIT ICE POD FOR CY8C27
DataSheet
CY3250-27XXXQFN PDF
Part Status:Obsolete
Accessory Type:QFN Emulation Kit
Expected Shipping Date
May 16 - May 20 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
DB-LM3S102
DB-LM3S102
BOARD DAUGHTER FOR LM3S102 KIT
I3DB18C452
I3DB18C452
BOARD DAUGHTER ICEPIC3
AC162048
AC162048
PWR SUP W/CABLE FOR MICRCHP TOOL
0603Y250P560CFR
0603Y250P560CFR
CAP CER 0.56PF 250V C0G/NP0 0603
KR-5R5V224-R
KR-5R5V224-R
CAP 220MF -20% +80% 5.5V T/H