LCD-3.5-QVGA-20
Manufacturer
Logic PD (Beacon EmbeddedWorks)
VIGOR # :
Description
KIT DISPLAY 3.5" QVGA TFT
Catalog
Accessories
DataSheet
LCD-3.5-QVGA-20 PDF
Type Description
Series:Zoom™
Package:-
Part Status:Obsolete
Accessory Type:QVGA
For Use With/Related Products:-
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
TH08LTFG44E
TH08LTFG44E
TARGET HEAD ADAPTER 44-PIN
BASEPLATE BLACK PLASTIC W/SCREWS
BOOK TCP/IP DOCUMENTATION
C08BL242X-5ZN-X0B
C08BL242X-5ZN-X0B
CAP CER 2400PF 50V 0805
PMRL200-BR24H-WT
PMRL200-BR24H-WT
PMI 5-3-17 WT
149552
CONN FASTENING CLIP 2POS
LCD-3.5-QVGA-20
LCD-3.5-QVGA-20
KIT DISPLAY 3.5" QVGA TFT