MB2198-607SK
Manufacturer
Cypress Semiconductor
VIGOR # :
Description
TOOL KIT
Catalog
Evaluation and Demonstration Boards and Kits
DataSheet
MB2198-607SK PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Obsolete
Type:-
Function:-
Embedded:-
Utilized IC / Part:-
Primary Attributes:-
Supplied Contents:Board(s)
Quantity Unit Price Ext. Price
OM67110/MUL
OM67110/MUL
DEVELOPMENT MODULE
IM0096F646
IM0096F646
EVALUATION
SI3215PPQ1-EVB
SI3215PPQ1-EVB
BOARD EVAL W/SI3201 INTERFACE
RN732ATTD12R3F50
RN732ATTD12R3F50
RES 12.3 OHM 1% 1/10W 0805
P1206Y1330PBT
P1206Y1330PBT
SFERNICE THIN FILMS
IM01BH3R3K
IM01BH3R3K
FIXED IND 3.3UH 198MA 1.2 OHM TH