RPMB15-2.0-EVM-1
Description
RPMB15-2.0 EVALUATION MODULE
Catalog
Evaluation Boards - DC/DC & AC/DC (Off-Line) SMPS
DataSheet
RPMB15-2.0-EVM-1 PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Main Purpose:DC/DC, Step Down
Outputs and Type:1, Non-Isolated
Power - Output:-
Voltage - Output:15V
Current - Output:2A
Voltage - Input:16V ~ 36V