
| Type | Description |
|---|---|
| Series: | - |
| Package: | Bulk |
| Part Status: | Active |
| Main Purpose: | AC/DC, Non-Isolated |
| Outputs and Type: | 1, Non-Isolated |
| Power - Output: | 12 W |
| Voltage - Output: | 15V |
| Current - Output: | 800mA |
| Voltage - Input: | 90 ~ 264 VAC |
| Regulator Topology: | Flyback |
| Frequency - Switching: | 65kHz |
| Board Type: | Fully Populated |
| Supplied Contents: | Board(s) |
| Utilized IC / Part: | BM2P151X |
| Quantity | Unit Price | Ext. Price |
|---|---|---|
| 1 |
Current price of BM2P151X-EVK-001 is for reference only, if you want to get best price, please submit a inquiry or direct email to our sales team sales@Vigorcomp.com
EVAL BRD FOR ISL8280M
BOARD EVAL FOR LTC3869EUFD
EVAL BOARD FOR EN23F0QI
FIXED IND 100UH 60MA 10 OHM SMD
TERM BLOCK PLUG 4POS 270DEG 5MM
AC/DC CONVERTER NON-ISOLATION BU
DC DC CONVERTER 5V -5V 3W