HW-AFX-FF665-500-G
Description
BOARD DEV VIRTEX 5 FF665
DataSheet
HW-AFX-FF665-500-G PDF
Type Description
Series:Virtex®-5
Type:FPGA
For Use With/Related Products:Virtex®-5 LXT and SXT FF665
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
DK-DEV-10AX115S2ES
DK-DEV-10AX115S2ES
EVALUATION BOARD
DK-START-3C25N/P2
DK-START-3C25N/P2
PROMOTION NET SEMINAR
P0153
P0153
DE5-NET_QDRII 550 - STRATIX V
C333C393K5G5TA7301
C333C393K5G5TA7301
CAP CER 0.039UF 50V C0G/NP0 RAD
510NAA-ABAG
510NAA-ABAG
XTAL OSC PROG XO CMOS 3.3V 50PPM