HW-AFX-FG456-200
Description
BOARD DEV VIRTEX II FG456
DataSheet
HW-AFX-FG456-200 PDF
Type Description
Series:Virtex®-II
Type:FPGA
For Use With/Related Products:Virtex®-II
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
DK-DE2-4C115N/UNIV
DK-DE2-4C115N/UNIV
EVALUATION BOARD
EK-U1-VCU128-ES1-G
EK-U1-VCU128-ES1-G
KIT EVAL VCU128 VIRTEX USCALE
LFE2M50E-P4-EVN
LFE2M50E-P4-EVN
BOARD EVAL PCI EXPRESS ECP2M50
C350C154J2G5TA7301
C350C154J2G5TA7301
CAP CER 0.15UF 200V C0G/NP0 RAD
QCCP501Q680F1GV001T
QCCP501Q680F1GV001T
HIGH-Q MLC CAPACITOR, C-SERIES,
AE299E12B4P
AE299E12B4P
CONN RCPT MALE 4POS GOLD CRIMP