REFILD8150DC15ATOBO1
Manufacturer
IR (Infineon Technologies)
VIGOR # :
Description
REF DESIGN BOARD ILD8150E 80V
Catalog
Evaluation Boards - LED Drivers
DataSheet
REFILD8150DC15ATOBO1 PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Current - Output / Channel:1.5A
Outputs and Type:1, Non-Isolated
Voltage - Output:-
Features:Dimmable
Voltage - Input:8V ~ 80V