ASEK758ECB-200U-T-DK
Description
BOARD DEMO 758ECB-200U SENSOR
DataSheet
ASEK758ECB-200U-T-DK PDF
Type Description
Series:-
Package:Box
Part Status:Active
Sensor Type:Current Sensor
Sensing Range:200A
Interface:-
Sensitivity:20mV/A
Voltage - Supply:3V ~ 5.5V