NNAMC1800PCEV
Description
EVAL KIT MODULE 0 DEG 180MM
DataSheet
NNAMC1800PCEV PDF
Sensor Type:Proximity, IR Touch
Sensing Range:180mm x 164mm
Interface:I²C, USB
Sensitivity:-
Voltage - Supply:4.75V ~ 5.25V