ARRAYX-BOB3-16S-GEVK
Manufacturer
Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor
VIGOR # :
Description
C-ARRAY 3MM 4X4 SUM BOB
Catalog
Evaluation Boards - Sensors
DataSheet
ARRAYX-BOB3-16S-GEVK PDF
Type Description
Series:C-SERIES SIPM
Package:Bulk
Part Status:Active
Sensor Type:Light, Silicon Photomultiplier (SiPM)
Sensing Range:-
Interface:Analog
Sensitivity:-
Voltage - Supply:-
Embedded:-
Supplied Contents:Board(s)
Utilized IC / Part:ArrayC-30035-16P
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
EVAL-ADXL363Z-MLP
EVAL-ADXL363Z-MLP
BOARD EVAL FOR ADXL363Z-MLP
ESP32-CAM DEVELOPMENT BOARD(WITH
AAS-LDS-UNO-RH-CO2
AAS-LDS-UNO-RH-CO2
AIR QUALITY EVALUATION BOARD WIT
TNPW040216K0BHED
TNPW040216K0BHED
RES 16K OHM 0.1% 1/10W 0402
ARRAYX-BOB3-16S-GEVK
ARRAYX-BOB3-16S-GEVK
C-ARRAY 3MM 4X4 SUM BOB
15KPA130-B
15KPA130-B
TVS DIODE 130V 218.72V P600
RN732BTTD3203C50
RN732BTTD3203C50
RES 320K OHM 0.25% 1/8W 1206