MICRORB-SMA-10035-GEVB
Manufacturer
Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor
VIGOR # :
Description
RB-SERIES 1MM 35U SMA
Catalog
Evaluation Boards - Sensors
DataSheet
MICRORB-SMA-10035-GEVB PDF
Type Description
Series:RB-SERIES SIPM
Package:Bulk
Part Status:Active
Sensor Type:Light, Silicon Photomultiplier (SiPM)
Sensing Range:-
Interface:Analog
Sensitivity:-
Voltage - Supply:-
Embedded:-
Supplied Contents:Board(s)
Utilized IC / Part:MicroRB-10035
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
EVAL-ADXRS652Z
EVAL-ADXRS652Z
BOARD EVAL FOR ADXRS652
SEN-14585
SEN-14585
FINGERPRINT SCANNER - TTL (GT-52
EVAL-ADUCM355EMCZ
EVAL-ADUCM355EMCZ
EMC REFERENCE DESIGN BOARD
0805Y0100221KCR
0805Y0100221KCR
CAP CER 220PF 10V C0G/NP0 0805
GP10B-4002EHE3/54
GP10B-4002EHE3/54
DIODE GEN PURP 100V 1A DO204AL
MICRORB-SMA-10035-GEVB
MICRORB-SMA-10035-GEVB
RB-SERIES 1MM 35U SMA
SQCB7A270GAJWE
SQCB7A270GAJWE
CAP CER 27PF 500V 1111