ASEK71240LLC-50U5-T
Description
A71240 DEMO BOARD
DataSheet
ASEK71240LLC-50U5-T PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Sensor Type:-
Sensing Range:-
Interface:-
Sensitivity:-
Voltage - Supply:-
Embedded:-
Supplied Contents:Board(s)
Utilized IC / Part:A71240
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
LC717A00ARGEVK
LC717A00ARGEVK
EVAL KIT FOR LC717A00AR
KMX62-1031-EVB0B0
KMX62-1031-EVB0B0
KMX62-1031 EVAL BOARD
AR0430CSSC14SMRAH3-GEVB
AR0430CSSC14SMRAH3-GEVB
EVAL CMOS IMAGE SENSOR 4 MP
QCCP501Q1R3B1GV001T
QCCP501Q1R3B1GV001T
HIGH-Q MLC CAPACITOR, C-SERIES,
QBL8IW15C-CW
QBL8IW15C-CW
LED COOL WHITE, T-1 3/4, 5MM ROU
CDR31BP621AJUMAB
CDR31BP621AJUMAB
CAP CER 620PF 50V BP 0805