AR0834AISN32SMFAH-GEVB
Manufacturer
Sanyo Semiconductor/ON Semiconductor
VIGOR # :
Description
BOARD EVAL 8 MP 1/3" ARRAY CIS H
Catalog
Evaluation Boards - Sensors
DataSheet
AR0834AISN32SMFAH-GEVB PDF
Type Description
Series:-
Package:Bulk
Part Status:Active
Sensor Type:Image Sensor
Sensing Range:-
Interface:-
Sensitivity:-
Voltage - Supply:-
Embedded:-
Supplied Contents:Board(s)
Utilized IC / Part:AR0834AI
  • Please confirm the specifications of the products when ordering.
  • MOQ means the minimum order quantity required to purchase each parts.
  • If you have special order instructions,please note it on the ordering pages.
  • The Pre-Shipment Inspection (PSI) will be applied.
  • You can email us to change the order details before shipment.
  • Orders cannot be canceled after shipping the packages.
  • TT in advance (bank transfer), Credit Card, PayPal can be chosen.
  • Cash transfer only. (Transfer with checks and bills are not accepted.)
  • If you need the detailed invoice or tax ID,please email us.
  • FedEx, DHL, and UPS can be selected.
  • You can select whether to charge shipping fee by your shipping account or to charge by our side.
  • The shopping cart will automatically calculate the shipping cost.
  • Delivery time: At the same day (Order deadline is 2pm, HK Time).
  • Delivery date: usually 2 to 7 working days.
  • It is unable to appoint a date of delivery.
Shipped from
HK warehouse
Expected Shipping Date
May 15 - May 19 2026
Quantity Unit Price Ext. Price
MTHMR-N-0002A
MTHMR-N-0002A
NTC THERMISTOR EVALUATION BOARD
MEX-1031
MEX-1031
BAROMETRIC PRESSURE SENSOR EVALU
BRKOUT-FXLN8362Q
BRKOUT-FXLN8362Q
BOARD BREAKOUT FXLN8362Q
C1206C391J5HAC7800
C1206C391J5HAC7800
CAP CER 1206 390PF 50V ULTRA STA
GT32S1.6A
GT32S1.6A
TOR SCREW 32A 1-1.6A
GA1206A3R9CBEBR31G
GA1206A3R9CBEBR31G
CAP CER 3.9PF 500V C0G/NP0 1206